לוגו מחוברים לעסק חדש ( לבן )
חיפוש
Close this search box.

בניית קורס דיגיטלי עם מערכת ידע

בניית קורס דיגיטליים

מערכת ניהול הלמידה של YEDA היא המערכת היחידה בפיתוח ישראלי, היתרון הגדול שלה הוא התמיכה המלאה בעברית ללא שום תקלות. המערכת מאפשרת לכם ליצור בקלות קורסים דיגיטליים ולשווק אותם. באמצעות ממשק נוח וידידותי ותמיכה מלאה עשרים שעות ביממה, בקבוצת ווטסאפ ייעודית, תוכלו לבצע יצירת קורס אינטרנטי באופן המתאים עבורכם. המערכת מתאימה עבור אנשים פרטיים, מכללות ומוסדות לימודים, חברות וארגונים. 

בעידן הדיגיטלי של ימינו, קורסים מקוונים הם הפתרון האידאלי להעברת ידע. עם התפתחות הטכנולוגיות המתקדמות בתחום, תוכלו באמצעות מערכת ניהול הלמידה שלנו לבצע הערכה מלאה של תוצאות התלמידים, לראות את קצב ההתקדמות שלהם מדי שיעור ולהציע עבורם מגוון עשיר של סימולציות ותרגילים. הלימוד הדיגיטלי באמצעות המערכת של ידע מתקיים בסביבת לימוד אינטראקטיבית. הלימודים כוללים הדרכות ועבודה בקבוצות מערכת מטלות ושיעורי בית, המאפשרת מעקב אחר התקדמות הסטודנטים. אחד הפיצ'רים המרכזיים במערכת הוא קהילה חכמה הכוללת פרופיל מרצה ותלמיד, עם דירוגים, ביקורות ותעודות.

למידה מקוונת בעולם הגלובלי    

למידה מקוונת בעולם הופכת את העולם שבו אנחנו חיים לגשר צר מאוד. כיום באמצעות קורסים דיגיטליים ניתן להגיע לכל מקום בעולם, לכל קהל אפשרי בכל נקודה על הגלובוס.  אם יש לכם כישרון או ידע שאתם רוצים להעביר, רעיון יצירתי בכל תחום, בעזרת Yeda תוכלו לעשות זאת בקלות וביעילות. המערכת שלנו מאפשרת לכם לבנות, לשווק ולהפיץ קורסים דיגיטליים ללא צורך בניסיון קודם ביצירת קורסים, תכנות ובניית אתרים. 

המערכת של ידע מרכזת עבור הלקוחות את כל הפתרונות לבניית קורס דיגיטלי במקום אחד. מערכת ניהול הלמידה המתקדמת שלנו, כוללת פלטפורמה לבניית סילבוסים, תוכנות מתקדמות להקלטת שיעורים מהבית, בניית מבחנים ותרגולים ועוד תכנים רבים נוספים. 

מערכת Yeda מספקת עבורכם, מרצים וסטודנטים תהליך למידה פשוט ונוח, ללא צורך בידע מיוחד או בהכשרה טכנית. המערכת רספונסיבית עבור כל סוגי המסכים, מחשבים ומסכי מגע, והיא כוללת ממשק ידידותי להעלאה וסידור תכנים באתר. המערכת מתאימה במיוחד עבור חברות רבות בשוק שמעוניינות לעבור למערך המקוון, לצורך סינון עובדים והכשרות מקצועיות. 

מעוניינים לבנות את הקורס הדיגיטלי המושלם עבור השירות שלכם, המערכת של ידע מאפשרת לכם לעשות זאת בקלות וביעילות עם תמיכה מלאה לכל אורך הדרך. אחד הדברים המשמעותיים ביותר בשירות של הצוות המקצועי, הוא הזמינות המלאה בכל רגע נתון. המערכת של ידע קלה מאוד להפעלה ובכל שלב אתם יכולים להתייעץ עם הצוות המקצועי של החברה.