לוגו מחוברים לעסק חדש ( לבן )
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הפקות אולפן וידאו

הפקות אולפני שטח בכנסים ואירועים

רוצים להצטלם באולפן וידאו מקצועי ? רוצים שהאולפן יגיע אליכם? רוצים שהעסק שלכם יהפוך לאולפן וידאו ליום אחד?
״מחוברים לעסק״ החברה המובילה בהפקות וידאו, סרטי תדמית לעסקים והפקות אולפן וידאו, מפיקים פורמטים מיוחדים לחברות מסחריות בתחומים רבים.
באולפן נוכל להפיק לכם סרטי תדמית, הפקות וידאו, תוכניות אירוח וכל מה שחלמתם…
אנו מנתחים ומאפיינים את מטרות הלקוח וממקדים את קהל היעד ובהתאם בונים מספר פורמטים.
מהם נבחר הפורמט הטוב ביותר אשר מותאם לתקציב של הלקוח.

התוכן הוא המלך ואנחנו כאן להפיק לכם ממלכה!

הפקות סרטונים באולפן שטח | צילומי סטודיו בכנסים | אולפן שקוף בארועים

הפקות תוכנית אירוח בכנסים

הפקת אולפן שטח לחברת סמל מטבחים בכנס מקצועי, בהנחייתה של שירלי גליק. חברת סמל מטבחים, אשר השתתפה בחסויות הועידה, הקימה אולפן שטח בהנחיית מגישת תוכנית "עיצוב +" שירלי גליק, שראיינה 31 אדריכלים ומעצבים מובילים שעובדים עם חברת סמל מטבחים.

הפקת סטודיו בכנסים מקצועיים

הקמנו סטודיו מקצועי בו קיימנו ראיונות אישיים עם מרצים ובעלי עסקים אשר השתתפו בכנס. בנינו פורמט ייחודי המשלב את הראיון האישי עם ויזואליזציה מתוך התוכן המקצועי של החברה. את הסרטים ערכנו בזמן אמת והם שודרו על המסכים לאורך הכנס וכך שימשו כסרטי תדמית לעיני המשתתפים.את כל הסרטים ערכנו בזמן אמת והם שודרו על המסכים לאורך כל הכנס ושימשו כסרטי תדמית עבור המשתתפים.

הפקות סרטוני תדמית באולפן שקוף

זו השנה השניה בה אנו מפיקים סרטוני תדמית באולפן השקוף של וועידת האדריכלות והעיצוב הבינלאומית של מרכז הבניה. לכנס יצרנו  קונספט ייחודי של סרטים בהם צילמנו את המרצים הבינלואמים שהשתתפו בכנס ופירסמנו בפלטפורמות השיווקיות שלהם בכל העולם.

תוכנית אירוח באולפן שטח

לראשונה בישראל מרכז הבניה, בשיתוף "מחוברים לעסק" הקימו אולפן שקוף, אשר שידר תוכניות אירוח בזמן אמת במסכי הוועידה. באולפן התארחו האדריכלים המשפיעים ביותר על תרבות האדריכלות והעיצוב בישראל. 

צילומי סטודיו והפקות וידאו המקצועיים בישראל! בסטודיו אנו מפיקים סרטי וידאו וצלומי סטילס באולפן עם רקעים מתחלפים: לבן, שחור וירוק.. שילוב אנימציות והנפשות תלת מימד צילום על גבי קיר ירוק מאפשר ליצור מציאות וירטואלית אשר מדמה כל מקום וסיטואציות לא מוגבלות. עריכת הסרטונים ברמה מתקדמת, בשילוב בניית תלת מימד ואפקטים מיוחדים המאפשריים לנו ליצור עולם שלם מבלי לצאת מהסטודיו.