לוגו מחוברים לעסק חדש ( לבן )
חיפוש
Close this search box.

הפקת קורס דיגיטלי

זה הזמן לבנות תוכן מיוחד ויראלי שיתן ביטוי משמעותי במדיה הדיגיטלית לעסק שלכם! אנו מפיקים קורסים דיגיטליים לעסקים בתחומים שונים שמזהים את הפוטנציאל בהרחבת השירותים באופן שיווקי און ליין על ידי הפקת סרטוני וידאו מקצועיים. עיקר המומחיות שלנו בהפקת קורס דיגיטלי באון ליין הוא במישור העסקי בו מאפיינים את העסק והפוטנציאל להפקת קורס דיגיטלי לשירותים שהיו נותנים עד היום רק באופן פרונטלי. האתגר הגדול מעבר הצילום והעריכה הוא בניית הקונספט של הקורס הדיגיטלי והעזרה בכתיבת התכנים המקצועיים, לבניית סילבוס אשר מכיל את התוכן המקצועי אנו מאפיינים את עולם התוכן המקצועי ומחלקים אותו לנושאים ובכך אנו יוצרים מס׳ פרקים לכל קורס שהוא יועובר בצורה וחחיתי ופרקטית ללמידה. בנוסף אנו מעורבים בבניית המודלים העסקיים ואסטרטגיה שיווקית למכירת קורסים באון ליין, על ידי ייעוץ שיווקי המתמחה בתחום הפקה שיווק קורסים. כחלק מהשירותים אנו מאפיינים ומפתחים אתרי וידאו לשיווק הקורסים אנחנו כאן בשביל להגשים לבניית הנכס הדיגיטלי שייצר לכם הכנסה ארוכת טווח.

בניית קורס דיגיטלי

הפקת קורס דיגיטלי  המציג אל אחורי הקלעים של תעשיית העיצוב והבניה. בכל פרק מלווה התכנית אדריכל/ מעצב במהלך יום העבודה. התכנית מציגה את הסיפור האישי ונקודת המבט של איש המקצוע תוך הצגת האתגרים המלווים את התחום ברמה היומיומית, לוקיישנים מעניינים, לקוחות, ספקים, חומרים ועיצוב.

הפקת קורס דיגיטלי המורכב מראינות אישיים עם האדריכלים, מנהלי פרויקטים ומפקחי הבניה המשפיעים על הבניה הפרטית בישראל. בכל סרטון פגשנו דמות מובילה מתחום הבניה הפרטית בישראל, לשיחה אישית על הפן המקצועי

הפקת קורס דיגיטלי בנושא השיפוצים וחידוש נכסים בבניה פרטית.

הפקת קורס של שמונה שיעורים המקיפים את כל הנושאים הכי חשובים בתהליך הבניה והשיפוץ.

משלב זיהוי פוטנציאל הנכס, בנית התקציב ועד הכניסה לבית.

לפניכם קורס דיגיטלי שיעשה לכם סדר ויענה על סימני השאלה גדולים לקראת הרחבת המשפחה. זה רלוונטי אם אתם הופכים מזוג לשלושה וגם אם אתם כבר הורים ומגדילים את התא. יש לכם כאן את המידע הכי עדכני כדי שתוכלו לקבל את ההחלטות שהכי נכונות עבורכם כמשפחה בכל התהליך המשוגע הזה של הריון, לידה, החלמת לידה והורות.