לוגו מחוברים לעסק חדש ( לבן )
חיפוש
Close this search box.

סרטוני תדמית כתוכן שיווקי

וידאו הינו פורמט תוכן רב-תכליתי המעניק לנו תמונה אמיתית של המציאות, לצד קלות ונוחות השיתוף במגוון פלטפורמות. המשתמשים נהנים לצרוך אותו בגלל הוויזואלית הגבוהה שלו, שהופכת אותו לנעים לצפייה, מרתק, קליל ומהנה. סרטון תדמית המצולם בצורה מקצועית, עשוי לתת החזר השקעה פוטנציאלי אדיר דרך ערוצי שיווק רבים, ונחשב לתוכן השיווקי החם ביותר בעולם הדיגיטל בעידן הנוכחי. סרטון תדמית יגרום לכם להגיע לקהל היעד שלכם בצורה הנכונה, הישירה והנגישה ביותר, הודות לנגישות הגבוהה של האינטרנט בכל בית, והעובדה שחיבור זה מקשר גם אתכם לפלחי שוק חדשים ומגוונים. כתבה שפורסמה בעיתון ה"ניו-יורק טיימס" בשנת 2018, מחזקת את הטענה, ומציינת כי אנו נכנסים כעת לעידן "פוסט-טקסטואלי", במהלכו המולטימדיה תשלוט בכל ערוץ. במילים אחרות, לתקשורת עם הקהל שלכם באמצעות מילים בלבד, כבר לא תהיה הרבה משמעות עבור קהלים מסוימים, לכן, רצוי לחבר אותה לתוכן וויזואלי שזז מול העיניים וגורם עניין לצופים, תוך מסירת מידע אינפורמטיבי המועיל להם.

סרטוני תדמית כתוכן שיווקי-למה בעצם?

סרטוני תדמית כתוכן שיווקי הם כלי מצוין עבור אנשי מקצוע ובעלי עסקים, והם עשויים לסייע לכם במספר אפיקים כמו:

  • יצירת מודעות- אל תתנו ללקוחות פוטנציאלים לחמוק מתחת לרדאר שלכם. סרטוני תדמית מושכים לקוחות רבים, בגלל הפורמט הפסיבי-אקטיבי בו הם נצרכים, שהופכת אותם לאטרקטיביים ונעימים לצפייה. כך תגדילו את המודעות אליכם בקרב קהל חדש ואת קהל הלקוחות בהתאם.
  • יצירת מעורבות- סרטוני וידאו מעוררים את ניצוץ התגובה בעיני הצופים, והם נוטים להגיב ולשתף אותם. כך תצרו בעבורכם קידום אורגני ברשתות החברתיות, תעוררו עניין לגבי השירות שאתם מעניקים ותעודדו אינטראקציה כלפיכם וכלפי המוצר אותו אתם מקדמים.
  • הענקת מיומנויות לצופים-במסגרת סרטוני התדמית תוכלו לספק לצופים ידע לגבי השירות שאתם מעניקים, תוך מתן טיפים יעילים שישדרגו את החיים, תיאור של דוגמאות וסיפורים שהתרחשו בחיים האימתים במהלך הקריירה שלכם ואפילו המלצה מעניינית של "עשו זאת בעצמכם" מתוך עולם התוכן שלכם.

ראיון אישי- הדרך הטובה ביותר להכיר אתכם

חברת "מחוברים לעסק" מתמחה בעבודה עם אנשי מקצוע איכותיים מעולם האדריכלות והעיצוב, כאשר בין לקוחותינו נמנים מעצבים, אדריכלים, קבלנים ואנשי מקצוע בתחום כמו חברות מטבחים, ריצופים, בניה, רהיטים ועוד.  אנו מאמינים כי בעידן בו אנו נמצאים , במסגרתו רוב התכנים מועברים באמצעות סרטוני ווידאו, קיימת חשיבות רבה לרתימת הפורמט למען צרכיכם העסקיים, תוך מינוף על עבר העתיד, והענקת אפשרות אמיתית לחשיפה עצומה בקרב מגוון קהלים.

כמו כן, אנו מאמינים כי סרטון תדמית אודותכם או אודות החברה שלכם צריך לספק פרופיל המספק סקירה ברמה גבוהה של המוצרים ו/או השירותים שאתם או החברה מציעה. עליכם להראות ללקוחות פוטנציאליים ולקוחות קיימים במה החברה עוסקת וכיצד היא עושה עבודה נהדרת בכל פעם מחדש, עבור כל לקוח. סרטון תדמית מסוג זה יאיר זרקור על מטרותיכם, ויסייע לעורר בכם עניין במידה רבה בקרב קהלי היעד. יתרה מכך, הוכח כי הם מגבירים את התנועה באתר האינטרנט שלכם מה שמוביל בסופו של דבר ליותר לקוחות השוכרים את שירותיכם, ולמיקום גבוה יותר במנועי החיפוש הפופולריים. רצוי מאוד לצלם את סרטון התדמית במקום העבודה שלכם. במשרד או בשטח, כדי להעביר ללקוחות את הסביבה הטבעית שלכם ואת ההתנהלות היומיומית בה. ניתן לשלב צילומי אווירה של הצוות המקצועי שמלווה אתכם בשגרת העבודה וחושף את הצופים לכלל האנשים עמם יקיימו אינטראקציה. כמו כן מומלץ מאוד לבצע את סרטוני התדמית במתכונת של ראיון אישי ובתבנית של שאלות ותשובות, המעביר את המסר שלכם באופן ישיר ואינטימי אל קהל היעד.

חברת מחוברים לעסק מאמינה מאוד בשימוש בראיון האישי ככלי להעברת המסר, וככלי החושף באופן אמיתי ובלתי אמצעי מי עומד מאחוריו ומה האג'נדה שלו על כל המשתמע מכך. הצטרפו אלינו ותהנו מסרטון תדמית באיכות HD, המצולם, מתבצע ונערך בצורה המקצועית ביותר שמביאה את התוצאות הטובות ביותר.