לוגו מחוברים לעסק חדש ( לבן )
חיפוש
Close this search box.

מערכת לניהול למידה בפיתוח ישראלי – ידע LMS

מערכת לניהול למידה בפיתוח ישראלי - ידע LMS

מערכות לניהול למידה הפכו בשנים האחרונות, למצרך מבוקש בשוק הדיגיטלי. מערכות ניהול הלמידה של LearnDash ,Moodle, Teachable, Blossom ומערכות נוספות, משרתות מאות אלפי לקוחות מדי שנה, ומספקות עבורם את התשתית הנדרשת ללמידה מקוונת. כל המערכות שצוינו אינם פיתוח ישראלי, ולפעמים ההתאמה שלהם לעברית אינה מלאה. מערכת ידע, YEDA, היא המערכת היחידה בפיתוח ישראלי, העומדת בכל הסטנדרטים העולמיים, בנוסף לתמיכה מלאה בעברית בצורה מושלמת.

כאשר אתם מצטרפים לקהל הלקוחות של ידע, עומדת לשירותכם קבוצת וואטסאפ ייעודית עם שירות לקוחות מלא עשרים וארבע שעות ביממה. הצוות המקצועי של החברה מספק עבור הלקוחות את כל הנדרש בשביל בנייה וניהול של קורסים דיגיטליים. המערכת מאפשרת למידה אונליין ומכירה של הקורסים שנבנו באמצעותה, כולל כל השירותים הנלווים.

בניית קורס דיגיטלי היא אחת הדרכים החזקות ביותר לחלוק את הידע והמומחיות שלכם עם העולם. הוא מציע לכם הזדמנות להגיע לקהל רחב יותר, ליצור הכנסה פסיבית ולבנות קהל סביב המותג שלכם. במאמר זה נדריך אתכם בין השלבים השונים הכרוכים בבניית קורס דיגיטלי מוצלח, החל מרעיון ותכנון ועד להשקה ושיווק. קורסים דיגיטליים הם דרך יעילה לחלוק ידע ומומחיות עם העולם. הוא מציע לכם את ההזדמנות להגיע לקהל רחב יותר, להרוויח הכנסה פסיבית ולבנות קהל סביב המותג שלכם. מהו קורס דיגיטלי? קורס דיגיטלי הוא תכנית חינוכית מקוונת המספקת הדרכה בנושא אחד או יותר. ניתן ללמד את הקורסים באמצעות סרטונים, הרצאות שמע, חומרים מבוססי טקסט, דפי עבודה ותוכן אינטראקטיבי.

מה כולל השירות המקצועי המלא של חברת ידע?

השירות המקצועי המלא של החברה כולל את כל חמשת המרכיבים ההכרחיים עבור מערכת ניהול למידה.

אפיון על ידי צוות מיוחד שבונה ומשווק קורסים מעל חמש שנים עם ידע עשיר בכל התהליכים הקשורים לכך.
עיצוב על ידי מחלקת עיצוב מקצועית, עם ניסיון ספציפי בבנייה של מותגים דיגיטליים והתמחות מיוחדת בכל הקשור למערכות מידע דיגיטליות.
צוות צילום ועורכים מקצועיים, עם התמחות ספציפית בקורסים דיגיטליים וסרטוני שיווק. כולל שירותי אולפן מקצועי עם הציוד המתקדם ביותר בתחום, בהתאמה לכל תקציב.
שירותי הטמעה הכוללים הזנה וסידור חומרים לימודיים וגרפיים באתר הקורסים, שיעורים, מבחנים, סילבוסים וכל חומר לימודי או גרפי אחר כנדרש.
הצוות המקצועי של ידע מספק עבורכם ליווי צמוד לכל אורך הדרך משלב בניית המותג דרך כל השלבים שציינו.

החזון של ידע הוא להיות החברה מספר אחת בתחום הלמידה הדיגיטלית. ידע מספקת עבור אנשים פרטיים, מוסדות לימוד, ארגונים וחברות, פלטפורמה חדשנית ליצירת קורס אינטרנטי והדרכות, כולל מערכת מתקדמת לניהול למידה, עבור כל סוגי התכנים הנדרשים.

לימודים אינטראקטיביים בעולם דיגיטלי

הלימוד הדיגיטלי דרך מערכת ידע מתקיים בסביבת לימוד אינטראקטיבית, הכוללת סימולציות, הדרכות ועבודה בקבוצות. המהפכה בשנים האחרונות בתחום הלמידה המקוונת, הופכת את העולם שבו אנחנו חיים לנגיש יותר. מספר הולך וגדל של אנשים יכולים לבנות בעצמם קורסים דיגיטליים ולשווק אותם, ומוסדות לימוד רבים יכולים להעניק לסטודנטים שלהם חווית לימוד עשירה. באמצעות הפורמט הדיגיטלי תוכלו לבצע הערכה מהירה של תוצאות התלמידים ולראות את קצב ההתקדמות מדי שיעור. בנוסף לכך, חברות וארגונים רבים בשוק, משתמשים במערכות לניהול למידה, לצורך סינון עובדים והכשרות מקצועיות.