לוגו מחוברים לעסק חדש ( לבן )
חיפוש
Close this search box.

שירותי פרסום והפקות וידאו

אנו ״מחוברים לעסק – פרסום והפקות וידאו ״ חברת הפקות וידאו המובילה בישראל, בהפקות סרטים ותוכן שיווקי לעסקים לטובת שיווק ופרסום בכל פלטפורמות המדיה- טלויזיה, אתרי תקשורת, רשתות חברתיות וכל ערוצי הקידום בגוגל.
להלן השירותים: הפקות סרטי תדמית, הפקות פרסומות, הפקות סרטוני אנימציה, הפקות סרטוני הדרכה, הפקות סרטוני קורסים, הפקות צילומי סטילס, הפקות סטודיו צילום, הפקות צילום אדריכלות, הפקות סרטים לחברות נדל״ן, הפקות תוכניות אירוח, הפקות צילומי רחפן, הפקות סרטוני מוצר, תכניות רשת, הפקות אולפן ועוד. אחד היתרונות הבולטים שלנו הם האוריינטציה המסחרית והשיווקית בעולם העסקי במגוון תחומים בתחומי הבניה, אדריכלות, עיצוב, אופנה , ביטוח, עריכת דין, תיירות, רכב, נדל״ן, תחומי הייעוץ למיניהם ועוד. אנו חוקרים את קהלי היעד של הלקוחות שלנו ומשם אנו בונים את המסרים הבולטים ואופי הסרט. התשוקה הגדולה שלנו מגיעה מבניית קונספט ייחודי ללקוח עד שהוא מביא לעסק את הלקוח הבא.
התוכן הוא המלך והוידאו שווה מילוני מילים… :)ֿֿ

שרותי הפקות וידאו

הפקות סרטי תדמית

אנו מפיקים סרטים במגוון רחב של פורמטים אשר מותאמים לצורכי שיווק של לקוחות שלנו, סרטוני תדמית בסטודיו, סרטי תדמית למוצרים וסרטים תדמיתיים לעסקים

הפקות ודיאו ותוכניות רשת

הפקת תוכניות רשת במגוון רחב של תחומים בפורמט ייחודי, של מספר סרטים על המוצר והשירות בתצורה של כתבות תוכן שיווקי

הפקות לחברות נדל״ן

 חברת ההפקות המובילה בישראל להפקות סרטי תדמית בתחום הנדל״ן ואדריכלות. אנו מייצרים הדרכה מקצועית ושיווקית אשר משלבת את העיצובים והפונקציונליות של הדירות בפרויקט.

הפקת פרסומות

אנו מפיקים פרסומות למגוון ערוצי המדיה של היום- טלוויזיה, ערוצי דיגיטל ורשתות חברתיות. אנו מתמחים בהפקת תוכן שיווקי אשר מוכר את המוצרים או השירותים באמצעות סיפור המשלב את המסרים והערכים של המותג

צלום אדריכלות

המומחיות שלנו בצילום אדריכלות היא לגרום לחלל לקבל חיים, כלומר לתת במה גם לאלמנטים העיצובים בבית המציגים את הייחודיות, התכנון והעיצוב באמצעות צילום איכותי של צילומי רחפן אקסטרים אינדור ואווטדור- הסתכלות על האלמנטים התוכניניום והעיצוביים במימד נוסף.

תוכניות אירוח

תכני הווידאו שאנו יוצרים בפורמט של תוכניות אירוח, עם מטרה למצב ולמתג את העסק כמוביל בתחומו, באמצעות הענקת ערך מוסף לקהל היעד שלו, באמצעות תוכן איכותי!

חלק מההפקות אנו משתמשים במנחה מוכר אשר נחשב כאוטוריטה בעולם התוכן של החברה.

פרסום עסקים

 פרסומיים וקידומם באמצעי המדיה השונים, בהתאם למטרת הקמפיין וקהל היעד. הקמפיינים אותם אנו יוצרים משלבים, הפקות וידאו ייחודיות אשר מותאמות לאופי העסק וקהל היעד, באמצעות תכני הוידאו אנו מצליחים לייצר עניין ולהביא לידים איכותיים לקהלי יעד מאוד ממוקדים.

הפקת סירטוני הדרכה

אנו מפיקים סרטוני הדרכה פנים וחוץ ארגוני לעסקים על מגוון תחומים רחבים. כחלק מהקונספט של תכני ההדרכה הפנים ארגוניים אנו מאמינים בשילוב של דוברים מהארגון כגון מנכ״לים, מנהלי שיווק, מנהלי חטיבות ועובדים נוספים המתמחמים בתחומי השירות או המוצר של העסק. 

הפקת סרטוני מוצר

כל עסק המוכר מוצר או שירות ירצו להעניק לקהל היעד שלהם הסבר בסיסי או מורחב אודות העשיה שלהם, לצורך כך אנו מייצרים סרטוני מוצר ושירות אשר מעניקים ערך מוסף לקהל היעד. סרטון אשר יציג את המוצר או השירות בצורה נגישה, מעניינת, קלילה ובהתאם לערכי העסק. 

הפקת סרטוני אנימציה

 אנו יוצרים סרטי אנימציה בקונספטים שונים ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר, סרטוני אנימציה תלת מימד למוצרים ודמויות וירטואליות המשלבים סאונד וקריינות. סרטוני אנימציה מדויקים שמוכרים את הרעיון שלכם, פותחים בפניכם אינסוף אפשרויות ומנצחים כל אתגר שיווקי.

צילומי רחפן

טכנולוגיית צילום הרחפן אשר משתלבת בסרטי הוידאו מקפיצה את רמת ואיכות הסרט ומעניקה לו נקודת מבט נוספת יוצאת דופן. אנו מציעים לקהל לקוחותינו שירות חדשני של צילום רחפן אינדור, המתאים לצילום בתים, צילום משרדים, צילום אדריכלות וצילום חללים מסחריים.

הפקות אולפן וידאו

רוצים להצטלם באולפן וידאו מקצועי ? רוצים שהאולפן יגיע אליכם? רוצים שהעסק שלכם יהפוך לאולפן וידאו ליום אחד?

באולפן נוכל להפיק לכם סרטי תדמית, הפקות וידאו, תוכניות אירוח וכל מה שחלמתם…

הפקות סטודיו לצילום

בסטודיו אנו מפיקים סרטי וידאו וצלומי סטילס באולפן עם רקעים מתחלפים: לבן, שחור וירוק.. שילוב אנימציות והנפשות תלת מימד צילום על גבי קיר ירוק מאפשר ליצור מציאות וירטואלית אשר מדמה כל מקום וסיטואציות לא מוגבלות.

הפקות קורסים דיגיטלים

אנו מפיקים קורסים דיגיטליים לעסקים בתחומים שונים שמזהים את הפוטנציאל בהרחבת השירותים באופן שיווקי און ליין על ידי הפקת סרטוני וידאו מקצועיים. עיקר המומחיות שלנו בהפקת קורס דיגיטלי באון ליין הוא במישור העסקי בו מאפיינים את העסק והפוטנציאל להפקת קורס דיגיטלי לשירותים שהיו נותנים עד היום רק באופן פרונטלי.