תוכניות אירוח מחוברים לעסק

להתראיין בעוד תוכנית אירוח גינארית בשביל לקדם את העסק או להפיק תוכנית אירוח ייעודית לעסק שתקדם אותו להיות מותג מוביל?

 

"מחוברים לעסק" החברה המובילה בהפקות וידאו וסרטי תדמית לעסקים, המפיקה תכנים בפורמטים מיוחדים לחברות מסחריות במבנה של תוכנית אירוח עם  מנחה ומראיינים באולפן סטודיו או באולפני שטח שאנו מקימים עבור כל לקוח בהתאם לצרכיו.

תכני הווידאו שאנו יוצרים בפורמט זה, עם מטרה ברורה- למצב ולמתג את העסק כמוביל בתחומו, באמצעות הענקת ערך מוסף לקהל היעד שלו, באמצעות תוכן איכותי!

חלק מההפקות אנו משתמשים במנחה מוכר אשר נחשב כאוטוריטה בעולם התוכן של החברה, המראיין מומחים ואנשי מקצוע מובילים. לדוגמא בעולם האדריכלות והעיצוב, המרואיינים יהיו אדריכלים, מעצבי פנים, מנהל פרויקטים וכו. כך גם בכל עולמות התוכן בין אם קולינריה, טכנולוגיה, ספורט ועוד.

אנו מנתחים ומאפיינים את מטרות הלקוח וממקדים את קהל היעד, בהתאם בונים מספר פורמטים, שמהם נבחר הפורמט הטוב ביותר אשר מתכנס לתקציב של הלקוח.

התוכן הוא המלך ואנחנו כאן להפיק לכם ממלכה!

מחוברים לעסק בתקשורת. תכנית הדיגיטל, משלבת כוחות עם המדיה המסורתית. עד לסגירתו של ערוץ 10, מחוברים לעסק הופיעה כפינה קבועה בתכנית הבוקר "לבחור נכון" עם מיכל צפיר. 

חברת סמל מטבחים, אשר השתתפה בחסויות הועידה, הקימה אולפן שטח בהנחיית מגישת תוכנית "עיצוב +" שירלי גליק, שראיינה 31 אדריכלים ומעצבים מובילים שעובדים עם חברת סמל מטבחים.

האולפן השקוף של מרכז הבניה

לראשונה בישראל מרכז הבניה, בשיתוף "מחוברים לעסק" הקימו אולפן שקוף, אשר שידר תוכניות אירוח בזמן אמת במסכי הוועידה. באולפן התארחו האדריכלים המשפיעים ביותר על תרבות האדריכלות והעיצוב בישראל 

מה הסרט שלכם?!
הפקת פרסומת, סרטוני תדמית, הפקת קורסים דיגיטליים...
או