לוגו מחוברים לעסק חדש ( לבן )
Search
Close this search box.

תוכניות אירוח מחוברים לעסק

להתראיין בעוד תוכנית אירוח גינארית בשביל לקדם את העסק או להפיק תוכנית אירוח ייעודית לעסק שתקדם אותו להיות מותג מוביל?

"מחוברים לעסק" החברה המובילה בהפקות וידאו וסרטי תדמית לעסקים, המפיקה תכנים בפורמטים מיוחדים לחברות מסחריות במבנה של תוכנית אירוח עם  מנחה ומראיינים באולפן סטודיו או באולפני שטח שאנו מקימים עבור כל לקוח בהתאם לצרכיו.

תכני הווידאו שאנו יוצרים בפורמט זה, עם מטרה ברורה- למצב ולמתג את העסק כמוביל בתחומו, באמצעות הענקת ערך מוסף לקהל היעד שלו, באמצעות תוכן איכותי!

דיבור בציבור הוא כלי רב עוצמה לצמוח כאדם פרטי. זה חיוני לקידום מקצועי, לבניית מערכות יחסים ולצמיחה אישית. תלמד איך לפרוץ גבולות ולאמץ את הקול שלך. תוכלו גם לגלות כיצד להציג מצגת בביטחון, לא משנה מה האתגרים הקוליים שלכם. 

חלק מההפקות אנו משתמשים במנחה מוכר אשר נחשב כאוטוריטה בעולם התוכן של החברה, המראיין מומחים ואנשי מקצוע מובילים. לדוגמא בעולם האדריכלות והעיצוב, המרואיינים יהיו אדריכלים, מעצבי פנים, מנהל פרויקטים וכו. כך גם בכל עולמות התוכן בין אם קולינריה, טכנולוגיה, ספורט ועוד.

אנו מנתחים ומאפיינים את מטרות הלקוח וממקדים את קהל היעד, בהתאם בונים מספר פורמטים, שמהם נבחר הפורמט הטוב ביותר אשר מתכנס לתקציב של הלקוח.

התוכן הוא המלך ואנחנו כאן להפיק לכם ממלכה

הפקת תוכנית אירוח בכנס של ביייבילנד 2023.
מדובר בסדרת של שישה תוכניות בתחומי הריון, לידה וטיפול בתינוק 
התוכנית בהנחיית מעיין רייכמן ובהשתתפות 30 מומחים אשר מדברים על כל הנושים שצריך לדעת לפני הלידה וההורות שאחרי.

מחוברים לעסק בתקשורת. תכנית הדיגיטל, משלבת כוחות עם המדיה המסורתית. עד לסגירתו של ערוץ 10, מחוברים לעסק הופיעה כפינה קבועה בתכנית הבוקר "לבחור נכון" עם מיכל צפיר. 

חברת סמל מטבחים, אשר השתתפה בחסויות הועידה, הקימה אולפן שטח בהנחיית מגישת תוכנית "עיצוב +" שירלי גליק, שראיינה 31 אדריכלים ומעצבים מובילים שעובדים עם חברת סמל מטבחים.

תוכנית האולפן השקוף של מרכז הבניה

לראשונה בישראל מרכז הבניה, בשיתוף "מחוברים לעסק" הקימו אולפן שקוף, אשר שידר תוכניות אירוח בזמן אמת במסכי הוועידה. באולפן התארחו האדריכלים המשפיעים ביותר על תרבות האדריכלות והעיצוב בישראל